Katarzyna Podleska

Przyjmuje:

poniedziałek: 12.00 – 19.00
wtorek: 12.00 – 19.00
środa: 12.00 – 19.00
czwartek: 10.30 – 14.00
piątek: 12.00 -19.00

Rezerwuj termin online (wkrótce)

lub zadzwoń pod numer

731 321 384

Psycholog, psychotraumatolog i psychoterapeuta pracujący w nurcie terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Kwalifikacje

W trakcie certyfikacji w Centrum Terapii Krótkoterminowej (członek European Brief Therapy Association).

Ukończyła studia z psychologii klinicznej na SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, a także studia podyplomowe na kierunkach: psychotraumatologia oraz diagnoza i ekspertyza psychologiczna.

Staże kliniczne odbyła na oddziale psychiatrii Szpitala Bielańskiego w Warszawie oraz na Oddziale Leczenia Nerwic Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Otwocku.

Ukończyła specjalistyczne szkolenia w zakresie interwencji kryzysowej oraz mediacji.

Posiada duże doświadczenie w terapii PTSD oraz zaburzeń nerwicowych nabyte m.in. w terapii funkcjonariuszy służb mundurowych, weteranów oraz w pracy z ratownikami medycznymi.

W latach 2016-2017 wyszkoliła na Ukrainie kilkudziesięciu psychologów i psychiatrów w zakresie pracy z pacjentami po traumatycznych przeżyciach oraz pierwszej pomocy psychologicznej. Regularnie szkoli polskich ratowników i strażaków w zakresie komunikacji i udzielania wsparcia psychologicznego ofiarom wypadków i katastrof.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym.

W Centrum Pomocy Psychologicznej F43

Prowadzi terapię indywidualną dorosłych oraz dzieci i młodzieży, a także par i rodzin.

Specjalizuje się we wczesnej interwencji po traumatycznych zdarzeniach, takich jak katastrofa, śmierć bliskiej osoby, wypadek, gwałt, wykorzystanie seksualne, długotrwała przemoc w rodzinie, diagnoza choroby zagrażającej życiu, działania wojenne, klęska żywiołowa oraz terapii skoncentrowanej na traumie ofiar dorosłych, młodzieży i dzieci.