Fundacja

O fundacji

Fundacja F43 zajmuje się szeroko pojętą działalnością na rzecz osób narażonych na PTSD oraz inne konsekwencje psychologiczne silnego stresu.

Prowadzimy działania uświadamiające w zakresie traumy psychologicznej. Edukujemy o możliwych reakcjach na traumę oraz bezpośrednio pomagamy osobom po przejściach traumatycznych i narażonych na konsekwencje silnego stresu.

Misja i cele

Pomagamy ludziom zrozumieć skutki przeżyć traumatycznych, radzić sobie z nimi i leczyć je.

Nasz zespół tworzą:

Katarzyna Podleska

Katarzyna Podleska

Prezes zarządu

Psycholog, psychotraumatolog, dyplomowany diagnosta. Specjalizuje się we wczesnej interwencji po traumatycznych zdarzeniach oraz w terapii skoncentrowanej na traumie osób dorosłych. Posiada doświadczenie w terapii PTSD oraz zaburzeń nerwicowych nabyte m.in. w terapii funkcjonariuszy służb mundurowych.

Jacek Zawadzki

Jacek Zawadzki

Wiceprezes zarządu

Psycholog, strateg, specjalista PR oraz menadżer projektów. W fundacji odpowiada za strategię, sprawy organizacyjne, kontakt z partnerami, marketing, finanse oraz realizację projektów.

Katarzyna Mizgier

Katarzyna Mizgier

Księgowa

RADA FUNDACJI

Dariusz Piotrowicz

Przewodniczący Rady Fundacji

Przez wiele lat pracował jako psycholog w policji, obecnie związany SWPS gdzie prowadzi wykłady m.in. z interwencji kryzysowej i psychologii kryminalnej.

Barbara Berkan

Członek Rady Fundacji

Pracowała w Scholz&Friends Warszawa, TBWA, GG Network, pełniła też funkcję członka zarządu Egzo Group i International Advertising Association. A obecnie współtworzy rynek wirtualnej rzeczywistości w Mimo.ooo

Na swoim koncie ma realizację projektów dla takich marek jak Kompania Piwowarska, Mercedes-Benz, Netia, PKO BP, Raiffeisen Bank, Tchibo Polska, US Pharmacia, Wawel i Ministerstwo Sportu.

Michał Serwiński

Michał Serwiński

Członek Rady Fundacji

Kierownik Biura Regionalnego/Fundraiser w Polskiej Akcji Humanitarnej | Członek Zarządu w Stowarzyszeniu Wzmacniacz.org.

Praca w organizacjach pozarządowych, a szczególnie w obszarze fundraisingu pozwoliła mi na zdobycie szerokiej wiedzy i doświadczeń m.in. z zakresu komunikacji, zarządzania projektami, współpracy z ludźmi i organizacji eventów. Dzięki Internetowi i mediom społecznościowym mogę nieustannie się rozwijać i uczyć. Kontakt z Darczyńcami i budowanie pomostu pomiędzy Nimi a potrzebującymi, stały się dla mnie największą radością i pasją.