Szkolenia z dr Frederike Jacob

W lutym 2018 r. będziemy mieli przyjemność gościć w Warszawie dr Frederike Jacob z Wielkiej Brytanii, eksperta w zakresie terapii zaburzeń odżywiania.

Dr Jacob przyjęła nasze zaproszenie i poprowadzi dwa specjalistyczne szkolenia: „Trauma, a zaburzenia odżywiania” oraz „Zaburzenia odżywiania w sporcie”.

Trauma, a zaburzenia odżywiania

To dwudniowe szkolenie połączone z praktycznym warsztatem. Jest przeznaczone przede wszystkim dla psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów, ale może w nim wziąć udział każdy, kto pracuje z osobami z zaburzeniami odżywiania, np. dietetycy czy pedagodzy szkolni.

Więcej informacji o szkoleniu oraz formularz zapisu

Zaburzenia odżywiania w sporcie

To szkolenie jest przeznaczone dla każdej osoby związanej ze środowiskiem sportowym, które ma obecnie bardzo duży wpływ na rozwój zaburzeń odżywiania, zarówno u zawodników, jak i u osób uprawiających sport na poziomie amatorskim.

Więcej informacji o szkoleniu oraz formularz zapisu

Dr Frederike Jacob

Dr Jacob jest psychologiem, psychoterapeutą i superwizorem. Posiada szerokie specjalistyczne doświadczenie zawodowe, które zdobyła pracując w Community Health Disorder Community Service, początkowo jako wolontariusz, a następnie prowadząc prywatną praktykę i pracując na oddziale z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania. Dr Jacob prowadzi grupy wsparcia, pracuje z parami, prowadzi terapię indywidualną a także superwizje dla personelu szpitala. Jest terapeutą krótkoterminowym, prowadzi także terapię w podejściu EMDR dla klientów z zaburzeniem stresu pourazowego. Jest także międzynarodowym wykładowcą z zakresu podejścia terapii krótkoterminowej i EMDR w pracy z ludźmi z zaburzeniami odżywiania.

 

Leave A Comment